This Theme Supports a Custom FrontPage

Odpust świętego Sebastiana

Odpust to święto całej Wspólnoty Parafialnej. Zaplanowana w każdym szczególe uroczystość i misternie przygotowana, każda posługa asysty to dowód na to jak dbamy o wspólne dobro. Najważniejsza budowla tej Parafii to duchowy dom dla Boga, który nigdy nie jest ukończony a całe nasze życie jest budowaniem i upiększaniem tego gmachu niewidzialnego.

Wieści ze szopy – Jasełka 2020 roku

Jasełka w tym roku nosiły tytuł „wieści ze szopy”. Zostały pomyślane jako komedia, która niosła przesłanie o Bożym Narodzeniu. Dziękujemy szczególnie Panu Piotrowi Piecha za warsztaty teatralne, które pomogły nam w zrozumieniu swoich ról w przedstawieniu. Serdeczne ukłony w waszą stronę, kochani, za obecność i docenienie pracy każdego z nas. Niebawem zaprosimy was na Misterium.