Ogłoszenia 03.05.2020

IV Niedziela Wielkanocna 3 maja   2020 roku

w Jurgowie 8.00  i  11.00

w Czarnej Górze  9.30  i  17.00

• Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Światowy Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne.
  • W poniedziałek – wspomnienie św. Floriana męczennika – patrona strażaków. Z tej okazji wszystkim strażakom życzymy wstawiennictwa i opieki ich Patrona
  • We wtorek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana.
  • W środę – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
  • W piątek – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Jest to dzień imienin  naszego Ks. Proboszcza Stanisława. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • Codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00 w Jurgowie odbywają się nabożeństwa majowe, w czasie których modlimy się za Ojca Świętego, za Kościół, za Ojczyznę, o pokój na świecie o powołania kapłańskie i zakonne, o urodzaje, za dzieci i młodzież i ustanie pandemii.. Starajmy się brać udział
    w tych nabożeństwach majowych.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy już złożyli ofiary na ogrzewanie naszej świątyni. Prosimy również pozostałych parafian, aby poczuwali się do wspólnego obowiązku utrzymania naszego kościoła.
  • Serdeczne Bóg zapłać panu Piotrowi Siaśkiewiczowi z Czarnej Góry za ofiarowanie na rzecz Parafii 9 dniówek, przy wykonaniu barierek na balkonie i na klatce schodowej Starej Plebani. Bóg zapłać za ofiarowanie 500 zł na rzecz duszpasterstwa młodzieży.
  • Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca – składka na tacę w całej parafii będzie przeznaczona na prace przy Starej Plebanii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a na cały tydzień życzymy wszystkim: Szczęść Boże.

Intencje Mszy Świętych od 4 .05.  do 10 .05. 2020 r.

Poniedziałek  4. 05.

18.00  + Helena Wojtas /24R/ – od syna Jana z rodziną

8.00  + Zofia Kowalczyk /19R/ i mąż Andrzej

18.00  + Walenty Chowaniec /14R/ – od córki z rodziną