XXVI Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego

25 września 2022 roku

Niedzielne  Msze Święte w naszej parafii:

w Jurgowie 8.00 i o godz. 11.00 /w języku słowackim/

w Czarnej Górze 9.30 i 17.00

w Rzepiskach  12.15

• Dzisiaj w naszej Parafii odbywa się Piknik Rodzin. Zapisani uczestnicy wezmą udział w poszukiwaniu skarbu, aby go zdobyć będą musieli rozwiązać kilka zagadek. Finałem naszego pikniku będzie wspólna zabawa przy ognisku i muzyce w Amfiteatrze Jurgowskim.
  • W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Kosmy i Damiana.
  • We wtorek – wspomnienie świętego Wincentego a Paulo, kapłana.
  • W środę –  wspomnienie świętego Wacława, męczennika. Po Mszy Świętej w Jurgowie Nowenna
    do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • W piątek – wspomnienie świętego Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
  • W sobotę – wspomnienie świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
    W sobotę rozpoczną się nabożeństwa różańcowe. Wieczorem w Jurgowie o 18.00 Msza Święta, podczas której poświecimy i rozdamy różańce, dzieciom przygotowującym się do pierwszej komunii świętej następnie wspólnie odmówimy modlitwę różańcową. W czasie nabożeństw szczególnie będziemy się modlić za Kościół, za Ojca Św., za misje, za chorych, za nasze rodziny, za naszą Ojczyznę, o pokój na świecie, a w ostatnim tygodniu za zmarłych. Zachęcamy wszystkich parafian – dzieci młodzież i starszych do licznego udziału w modlitwie różańcowej. W I sobotę miesiąca w Czarnej Górze po Mszy Świętej o godz. 8.00 modlitwa różańcowa. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  • W poniedziałek spotkanie ministrantów na orliku w Jurgowie o 19.00.
  • We środę spotkanie ikonopistów o godzinie 19.00.
  • We czwartek spotkanie Małego Apostoła o 17.00.
  • We czwartek spotkanie Koła Teatralnego o 19.00.
  • W piątek spotkanie przed wyjazdem do Ziemi Świętej o godzinie 19.00.
  • W piątek Spotkanie Grupy Apostolskiej o 19.30.
  • Na cały tydzień życzymy wszystkim Bożych łask : Szczęść Boże.

Intencje Mszy Świętych od 26.09.  do 2 .10. 2022 r.

Poniedziałek  26.09.

18.00  + Marzena Szewczyk – od chrześniaka Rafała

17.00 + Józef Kiedziuch

Wtorek  27. 09